Şifresiz hizmet dökümü

SGK Şifresiz Hizmet Dökümü                    

 

Bağkur, Emekli Sandığı, Ssk hepimizin çok iyi bildiği gibi kurumları artık tek elde toplandı ve yeni adı ile SGK altında birleştirildi. Daha önceden SSK hizmet dökümü sorgulama işlemi için e-devlet şifresi gerekmekteydi.

şifresiz hizmet dökümü

 

Şifresiz hizmet dökümü Sorgulaması Nasıl Yapılır?

 

Bu uygulama kaldırıldı ve sorgulamalar yeniden kolayca tc kimlik numarası ile ( edevlet şifresiz ) olarak verilecek. Bu işlemi yapmak için e-devlet sistemine girip , SGK nın internet sitesinden veya aynı altyapıyı kullanarak oluşturduğumuz tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü sorgulama sistemimizden kolayca yapabilirsiniz.

 Ssk Hizmet dökümü iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi e-devlet şifresi ile almak yada şifresiz olarak SGK nın internet sayfasından tc kimlik numarası ile alınabilmektedir.

 

Sgk Hizmet Dökümü Sorgulama

 

SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ? Daha önceden e-devlet şifresi ile alınabilen Ssk hizmet dökümüne ulaşmak artık daha da kolay. 2013 yılına girdiğimiz bu günlerde aktif edilmiş yeni sistemde hizmet dökümünü alacak kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no ve tc kimlik bilgileri ile basit şekilde Ssk hizmet dökümü sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. 

SGK Hizmet Dökümü  için tıklayınız 

Şifresiz hizmet dökümü sorgulaması yapmak isteyen vatandaşlar bu yazımızı dikkatlice sorgulamalıdır.